רק רציתי להכין אוכל

אני עומדת ליד תנור ומכינה אורחה, אתי יושב על השולחן עם מחשב נייד ועושה משהו. אני לבושה בחולצה צמודה, השיער שלי אסוף בצמה. אתה מסתכל עליי, על הרגליים שלי ואני בטוחה שרוב תשומת לב שלך על הטוסיק שלי. אתה סוגר את הנייד, קם ומתקרב אלי מאחורה. אתה מחבק אותי ואני מרגישה את הנשימה שלך על הצוואר. אתה מנשק את אותו והידיים שלך עולים אל השדיים שלי. האצבעות מוצאות את הפטמות ומתחילות למחוץ ולסובב אותם. אני מפסיקה להכין את האוכל והנשימה שלי מתחילה להיות יותר עמוקה. 
אם הטוסיק שלי אני כבר מרגישה את הזין, הוא עומד ומוכן לפעולה. היד השניה שלך יורדת בין הרגליים ונכנסת לתוך המכנסיים. האצבע גולש על שפתיים של הכוס. כן, אני כבר רטובה ומוכנה לזין שלך. האצבע שלך חודר פנימה ואז מתחילה לחפש את הדגגן. הנשימה שלי מתחילה להיות מהירה יותר, אני משתפשפת עם הטוסיק על הזין שלך. אני כבר מוכנה לסקס, אבל אני יודעת יש עוד זמן. אתה מסובב אותי, מנשק אותי על השפתיים. 
אנחנו עוברים לחדר שינה, אתה לקוח כרית וזורק אותה על הרצפה. אני מבינה מה אתה רוצה, יורדת על הברכיים, מורידה את המכנסיים שלך. הזין שלך מול העיניים שלי,  אני לוקחת אותו בידיים, הוא מאוד חם. אני מתחילה להזיז עם יד שלי ואז מלקקת אותו. אני מעבירה עם הלשון לכל האורך ומכניסה לתוך הפה. אני מתחילה למצוץ, הזין שלך כבר מלא ברוק שלי. אני שוב לוקחת אותו בידיים ומתחילה לעשות ביד. בעצמי יורדת למטה אל הביצים ומתחילה ללקק אותם. אני חוזרת אל הזין ומתחילה למצוץ יותר מהר. אתה עוצר אותי, הבנתי שאתה כבר רוצה לזיין אותי. 
אני נשכבת על הגב ואתה מצמיד את הזין אל הכוס. משפש איתו על השפתיים הרטובות שלי. אז אתה מתחיל להחדיר אותו, אני סוגרת את העיניים ואתה מתחיל לזיין אותי. אני תופסת את השדיים שלי ומתחילה למחוץ אותם. אתה מרים את הרגליים שלי ומתחיל לזיין אותי בקצב גבוהה יותר. צלילים וריח של סקס התפשטו בחדר. אתה מנשק אותי וממשיך לנסות. 
היד שלך עוברת אל השדיים שלי, אתה מושך את הפטמות ואז מרים את היד יותר למלה. אני מוצצת את האצבעות שלך ואתה מחזיר אותם אל השדיים. כל פעם שהזין שלך יוצא מהכוס, אתה יכול לראות עד כמה הזין רטוב מהמיצים שלי. אני מרגישה שאני מתקרבת לאורגזמה, גם אתה מרגיש את זה ומתחיל לזיין אותי יותר חזק. אני גומרת, השרירים שלי מתכווצים. אתה מוציא את הזין, אני כמה במהירות ותופסת את הזין שלך עם הפה. אחרי שאני מוצצת קצת, אתה נשכב על הגב ואני מתיישבת עליך. 
אני מתכופפת אליך ומורידה את השדיים אל הפנים שלך. אני מתחילה לזוז בקצב שלי ואתה בינתיים מלקק את הפתמות שלי. אני מעלה את הקצב ואתה מוחץ את השדיים שלי. אתה מרגיש שאתה הולך לגמור, אני יורדת מהזין שלך. אתה נעמד מעליי ומתחיל  לעשות ביד, אני מלקקת את הראש ואז אתה גומר. כל הזרע נשפך לתוך הפה שלי ואני בולעת הכל. התחלה מאד טובה של מפגש אינטימי שלנו.