ערב רומנטי

מוזיקה עדינה מנגנת מחוץ לדלת, ואנחנו נהנים זה מזה לאור מנורה מוזרה. אמבטיה מלאה מרגיעה את גופנו ומחשבות זורמות כמו טיפת דבש על הלחי. אנחנו שותים יין אדום ומחליפים מבטים נוצצים אחת עם השני.

השפעה של הין כבר כאן ואני רואה סומק בלחייך. בעדינות לקח את הרגל שלך ולאט מתחיל לעסות את כך רגליך. אני אוהב להסתכל על מבטי העיניים שלך: הם בהדרגה מאבדות את הניצוץ ואת הריכוז. האצבעות שלך כבר בפה שלי, והלשון חם מוצא את האזורים הרגישים ביותר שאת אפילו לא חשבת שקיימות…

המים מחבקים אותנו בעדינות ואני רוצה לחלוק איתך את שמחת האינטימיות. הידיים נשכבות על ברכיך ומחליקות מטה. אני מרגיש איך הבועות נפרדות מעור הקטיפה שלך ועולות למטה. ידיים מתחת למים מלטפות את הגוף שלך ואנחנו הופכים להיות גוף פועם יחיד. האצבעות לא מקשיבות לי והמחשבות נעולות בצמא לסיפוק … ביד שמאל שלי אני בוחן היטב את החלק האינטימי ביותר של גופך, אשר מגיב בהערצה למגע הקל ביותר. למען רגעים כאלה, ושווה לחיות!

זה כל כך נחמד להסתכל לתוך העיניים שלך, ההתרגשות שלך מועברת אלי, ואנחנו כבר לא מסוגלים להתנגד לנשיקה נלהבת, שמפו ריחני יקרר את העור, ואצבעות עדינות ישפשפו אותו לתוך השיער היפה שלך. את תעצמי את עיניך ותיכנעי כולך לכוחה של הנאה חושנית.

אצבעות מתרוצצות על צווארך והדופק שלך גונב את לבי. כל כך הרבה קצף ידיים רוצים לרקוד על הגוף שלך,על כתפיי יוקרה שלך, אבל שדיים עוצרות אותם ודורשות אהבה מיוחדת … פטמות מקשות, מהפה החצי פתוח שלך נפלטת אנקת הנאה.

את כבר שכחת הכול, ואני נורא נלהב מהיצר הנשי הפראי שלך. המים חמים מרגיעים, אבל אנחנו חייבים לא להיכנע לו … את קמה מתוך המים ומכסה את עצמך במגבת, אני לא יכול לתת לך פשוט לעזוב. הגוף שלך כל כך מגרה אותי ומושך את דעתי: משולש מגולח מושך כמו מגנט …

אני דוחף בעדינות את הרגל שלי בצד טובל את הלשון שלי בתהום של גן עדן … אני לא צריך דבש, אני צריך אותך! כל העצבים מחודדים ואני מרגיש כל תא בגוף שלי. שכולם יעזבו אותנו לבד, אנחנו כבר מחוץ לזמן וחלל … אני כל כך שמח לחשוב שאת מחכה לי ואני לא צריך לגרום לך לחכות. אני שופך על עצמי מים קרים ויוצא מהאמבטיה.

זה מרגיש כאילו את ישנה: העיניים שלך סגורות וחיוך קל משחק על השפתיים שלך. בזמן שלא הייתי, הדלקת את הסטראו ומוזיקה למפגשים אינטימיים מילאה את כל החדר. אני מזיז לצד את השמיכה הצמרירית וקפוא מהמראה אלוהי של הגוף שלך. בלי לשים לב למראה הישנוני שלך אני יורד אלך ומתחיל לענג אותך. אני כבר לא שולט על הלשון שלי ומתחיל לחיות את החיים שלו, הוא אוהב אותך ומוכיח את נאמנותו.

ניצן שלך פורח, מתקשה ונותן לי צוף אלוהי, אני שותה אותו וקופא מהאושר. את עדיין לא פותחת את העיניים אבל אני מרגיש את תנועות של הגוף שלך. אני עולה למלה, מנשק את הבטן ואת השדיים שלך. הלשון שלי כמו משוגע מצייר מעגלים סביב הפטמות שלך. הפה שלי נפתח ואני מכסה איתו את השפתיים החמות שלך. אני מנשק את הפנים שלך, את עיניים, את הלחי שלך.

האצבעות שלי מרמזות לי שאת כבר מוכנה… את מטפטפת חזק עם הנקטר המתוק שלך, אבל עדיין לא הזמן. אני הופך אותך על הבטן ומתחיל לעסות את הגוף העדין שלך. מתיישב לידך וממשיך ללטף את הגב שלך, ההתרגשות מתחלפת עם עייפות…..את כבר מעליי ונצמדת חזר עם הגוף שלך, את מתחילה לעסות את הגוף העייף שלי. זה העושר שלנו, אין יותר עצב וחוסר ידיעה. את לידי, נוגעת בי ואני מוכן למות משמחה.

את הופכת אותי על הגב והמבט המנומנם שלי מגלה נוף יפה של החזה היפה שלך, צוואר הברבור הדק והכתפיים הרכות. אני שם את הידיים על החזה שלך ובעדינות סוחט אותם. עם הידיים שלך את עוזרת לי ואני כבר נשרף מתשוקה בלתי נגמרת. היצר הגברי שלי מתמלא עם הדם ובכוח נמשך אליך.

אני מרים אותך על הטוסיק שלך ואת מכוונת אותי אל השער של תענוגות אינסופיות שלך. אלוהים, את כל כך מתוקה בפנים … הכניסה הראשונה לוכדת אותי, עוצרת את הנשימה שלי, ותחושות לא ידועות רבות עוברות דרך הגוף שלי.

הרגשות מוכנים להציף אותנו עם גל בלתי מרוסן ואנחנו כבר מרגישים את עצמנו מלאכים מאוהבים מהעולם האחר. אני נושם את ניחוחך ומביט באור המרצד של הנר מאחורי התנועות היפות שלך. הגוף שלי מתמוסס לתוך שלך ואני כבר מרגיש מה שאת מרגישה … מוזיקה אינה מכניסה חוסר איזון לתוך ההרמוניה שלנו, אלא לוקחת אותנה לרמה חדשה של אחדות.

ידי משוטטות סביב גופך, בוחנות את הסודות הלא מוכרים של הנאה הדדית. האצבע נוחתת על הדגדגן הוורוד שלך ומתחילה לשפשף אותו בעדינות. הנשימות שלנו מתמזגות יחד ואני מתחיל להבין שבקרוב מאוד תאבדי את השליטה על עצמך.

אני מניח אותך על כריות ענקיות, ומפשטת את רגליך, נכנסת אליך כמה שיותר עמוק שאני יכול. הטבעת בראש הזין שלי משפשפת את האזורים הרגישים ביותר שלך ואת כבר אינה מסוגלת עוד להתאפק. אני מרגיש אותך טוב מדי וכבר בעצמי לא מסוגל להשתלט על הגל של הנאה, אני מוציא את הזין ושופך את הזרע החם שלי הבטן שלך.

על פניך החיוך היפה ביותר של אשה מאושרת ואני מחייך אליך בחזרה. אני מנשק את הבטן, מלקק את הצוף של אהבה והציפיות שלי כבר על המשך של המפגש האינטימי שלנו וסקס מטריף חושים בבוקר. יש לנו את הדירה הדיסקרטית עד מחר בערב.