כלבה

כרגע אני בדרך למפגש אינטימי עם בחור מבוגר יותר ממני. הוא הזמין אותי אליו ואני יודעת מה מחכה לי שם. הוא הרבה יותר מנוסה ממני בסקס והיום הוא יראה לי מה זה סקס קשוח באמת. לבשתי חצאית וגרביונים, כמובן שלא לבשתי לבני נשים בכלל. לא תחתונים ולא חזייה.
כאשר נכנסתי לדירה דיסקרטית שלו, הבנתי שהוא התכונן טוב לפגישה. ברגע שנכנסתי לחדר שמעתי איך הדלת ננעלת. הסתובבתי וראיתי אותו. רציתי להתקרב אליו ולנשק אותו, אבל שמעתי ממנו "על הברכיים זונה". כמובן שעשיתי את מה שהוא דרש.
הוא פתח את הרוכסן שלו והלביש את הפה שלי על הזין. הוא זיין אותי חזק, בלי רחמים. רק היה עוצר לפעמים לכמה שניות כדי לתת לי לנשום. הוא זיין אותי הרבה זמן ובסופו של דבר גמר לתוך הפה שלי. הוא אמר לי לבלוע את זרע שלו ואז אמר לי להישאר על הברכיים. אחרי זה הוא עזב את החדר, 10 דקות עמדתי ככה, כי פחדתי לזוז מהמקום. סוף סוף הוא חזר ומייד נתן לי סטירה חזקה על הפנים. צעקתי בגלל הכאב, אבל אהבתי את זה והוא הבין את זה. החיוך הזדוני שלו אמר לי הכל. הבנתי מה אני צריכה לעשות. הרגשתי את עצמי כלבה שלו ואהבתי את זה. ירדתי אליו לרגליים והתחלתי לנשק אותם עם צעקות "אני הזונה שלך, אתה יכול לעשות איתי מה שאתה רוצה, רק תתן לי עוד סטיה, אני מבקשת ממך". הוא חייך, התקרב אליי והתחיל לתת לי סטירות אחד אחרי השניה. לא ספרתי כמה, אבל הרגשתי איך הלחיים שלי בוערות. נפלתי על הרצפה.
"על הברכיים, זונה" – הוא צער לי. אבל לא יכולתי לעשות מה שהוא ביקש. התחלתי להוריד את החצאית שלי ולהתחנן אליו "תזיין אותי, אני הכלבה שלך, אני השרמוטה שלך". הוא אהב את זה. אני נעמדתי בדוגי והמשכי להתחנן שהוא יזיין אותי. הוא הכניס את הזין והתחיל ליין אותי בקצב של פטישון אוויר. כל שניה הייתי מקבלת סטירה חזקה על התחת והשפלות חדשות. צרחתי והתחננתי שהוא לא יפסיק.
אז הוא הוציא את הזין שלו ובלי לתת לי רגע להתכונן הוא החדיר אותו לתחת שלי והמשיך לזיין אותי באותו הכוח. הוא הכניס לי אצבעות לתוך הפה, משך את הראש לאחרוה וזיין, זיין, זיין. זה היה מאוד כואב, אבל איך יכולתי להגיד לא לאדון שלי. גמרנו ביחד. מצצתי לו שוב פעם והוא נתן לי להתלבש.
אחרי זה הוא ליווה אותי אל הדלת וכאשר ניסיתי לנשק אותו קיבלתי סטירה. "לכלבה כזאת לא מגיעה נשיקות, אני אתקשר אליו אחרי זה ואסביר מתי את מגיעה לזיון נוסף"
אחרי זה הוא גירש אותי מה דירה. שבוע אחרי זה הוא התקשר, אבל זה כבר סיפור אחר.

מידע נוסף: https://t.me/portals777