כבר לא לבד

אני לא בחורה גבוה במיוחד, שיער שטני, עיניים אפורות, שפתיים עבות ורגליים ישרות ויפות מאוד. הרבה יגידו שאני בחורה יפה. כרגע אני בזוגיות, אבל הסיפור שני רוצה לספר הוא מהתקופה שהייתי לבד ולא מרוצה מהחיים שלי.
מבחינתי זה השנה קשה ביותר בחיים שלי, בעיות התחילו מהתחלה. ציונים גרועים בלימודים ואז החבר שלי זרק אותי. עכשיו המצב לא יותר מידי טוב, את הציונים אני תיקנתי, אבל המצב עם היחסים גרוע כמו תמיד. כל פעם שהייתי מדברת על זה עם חברות זה רק היה גורם לי לקנא יותר ויותר, כי אצלם הכל היה מעולה. יום אחד חברה שלי, שעובדת בתור נערת ליווי בתל אביב , הזמינה אותי ללכת לסרט, היא לא רצתה ללכת לבד ולקחת את החבר לקומדיה רומנטית היה מיותר.

הסכמתי בכיף להזמנה הזאת, כי אני מאוד אוהבת לבלות איתה, היא בחורה מאוד מעניינת. כמובן שאני לא זוכרת איזה סרט זה היה, מה שחשוב זה משקרה שם. נסענו באוטובוס לבית קולנועה, הוא היה מלא כל כך שלא היה לנו אפשרות לצאת בקלות. כאשר התחנה שלנו הגיעה וניסינו לעבור דרך כל האנשים בחור אחד תפס אותי ביד, סיבב ונישק, הייתי בשוק כזה שלא ראיתי לאן הוא נעלם.

יצאנו מאוטובוס ונכנסנו לבית קולנוע, קנינו כרטיסים והלכנו לבית קפה לאכול משהו. זה היה המקום שראיתי אותו שוב פעם. הפעם הוא התקרב והתחיל את היכרות כמו שצריך:

-"היי, אפשר להצטרף?" – כמובן שהסכמנו.

קראו לו מאיר, הוא היה בן 22, והוא למד באוניברסיטה. הוא היה בחור מאוד נעים ומסתבר שקנינו כרטיסים לאותו סרט. לצערי או למזלי הסרט היה גרועה, לכן אני ומאיר החלטנו לברוח משם. טיילנו קצת מסביב, היא כל כך איתו שכמעט הרגשתי מאוהבת ממטת ראשון, החלתנו ללכת הביתה רק בערב. התחלפנו עם טלפונים שלנו וקבענו פגישה נוספת.

הפגישה הבאה קרתה שבועה אחרי, אבל כל השבועה הזה דיברנו דרך האינטרנט. אני הזמנתי אותו אלי, לשתות תה. כמובן שלא הספקנו לעשות את זה.

כאשר הוא הגיעה, הזמנתי אותו לסלון, התיישבנו על הספה והתחלנו לדבר. אז הוא לקח את יד שלי והתחיל ללטף, הוא עלה עם הליטוף לכיוון השדיים שלה, זה היה מאוד נעים. הוא התקרב אלי והתחלנו להתנשק. לא שמתי לב איך נשארתי רק בהלבשה תחתונה. השעה כבר הייתה מאוחרת, נרות, טלוויזיה ואנחנו. זה גרם לאווירה מאוד חושנית. אני נשכבתי על הספה והוא התחיל לנשק אותי בתשוקה וחיבק חזק. רציתי יותר, התחלתי להפשיט אותו לגרמי, היה לנו מספיק מבט אחד לתוך העיניים אחד של השני כדי שהוא יתנפל עליה. הוא הפיל אותו על הרצפה ופרש את הרגליים שלי והכניס את הזין לתוך הכוס החם שלי. הוא זיין אותי כל כך חזק שזה היה כואב, הרגשתי את הזין שלו עמוק בפנים.

הרגשתי שהכאב שלי עוזב והנאה גודלת חזק בכל רגע, אז התפוצצתי. מספר רגעים אחרי גם הוא. המשכנו את המפגש האינטימי שלנו עד הבוקר.