חגיגת סיום של המבחנים

תקופת המבחנים עברה סוף סוף וגם בהצלחה. אני וחברה שלי החלתנו לחגוג את הסיום המוצלח. פה אני יעצור קצת לספר על עצמי וחברה שלי. אני בחורה עם מראה ממוצע, אני די ביישנית והרבה יגידו שאני חנונית. מה שהיא אפשר להגיד על החברה שלי, היא הרבה יותר פתוחה ,היא מתלבשת כך שיראו אותה, כל הדברים האלה ביחד לא פעם ולא פעמיים הכניסו אותה לסיפורים.

החלטנו ללכת לבר במרכז העיר שאנחנו מאוד אוהבים, אנחנו לא הולכים לשם הרבה כי המקום די יקר, אבל היום הייתה סיבה לחגיגה. זה היה בר קטן ,בעלות פרטית של בן אדם שמאוד אוהב את העבודה שלו. לכן הבר היה די פופולרי ,למזלינו כאשר באנו בדיוק התפנה מוקם לשניים.

הזמנו יין והתחלנו לדבר, איך שהזמן עבר שמתי לב שיש איזה בחור קצת אחרי 30 מסתכל לכיוון שלנו. חברה שלי לא ראתה את זה כי היא ישבה עם גב אליו. אחרי בערך חצי שעה הוא קם אלינו ושאל עם הוא יכול להצטרף, אני נלחצתי אבל לא הספקתי לענות כי חברה שלי כבר הסכימה. למרות הדאגות שלי הסתבר שהוא בן אדם מאוד מעניין והשיחה שלנו זרמה טוב. התחלנו לדבר על אלכוהול והוא הציע לנו לטעום את הקוקטיילים המקומיים.

המבחר במקום היה די רחב ,שתינו הרבה ולא שמתי לב איך מצאתי את עצמי עם החברה אצלו בדירה דיסקרטית. הייתי שיכורה כבר והחברה שלי בכלל נרדמה. הוא השכיב אותה על הספה ואותי הוא לקח למקלחת. שם הוא הפשיט אותי ומתחת למים. המים קצת החזירו אותי לשפיות אבל לפני שהתחלתי להבין במאת מה קורה הוא כבר עמד לידי ערום. הוא נישק אותי, השפיות שלי נעלמה שוב פעם, הבנתי שאני רוצה המשך. הוא תפס אותי בראש והוריד לברכיים: -"תתחילי למצוץ" הוא אמר לי. תפסתי את הזין שלו לפה, הוא היה יותר גדול מהמוצע והיה קשה כמו אבן. הוא לא אהב את הניסיונות שלי במציצה, תפס אותי בראש שוב פעם והתחיל לזיין אותי בפה. כמעט נחנקתי כמה פעמים,כשכבר הייתי מוכנה לקבל את הזרע שלו הוא עצר בפתאומיות. הרים אותי על הידיים וסחב לחדר שינה.

שם הוא זרק אותי למיטה, סיבב אותי לתנוחת דוגי והתחיל לזיין אותי מאחורה. הרגשתי שהאצבע שלו נכנסת לי לתחת, הייתי כבר חרמנית מידי כדי להתנגד. כאשר הוא הרגיש שהחור תחת שלי נפתח הוא העביר את הזין שלו לשם, ברגע זה קיבלתי את האורגזמה הראשונה שלי. אחרי כמה דקות שזיון מטרף בתחת הוא תפס אותי בשיער שוב פעם סיבב וגמר לי על הפנים. לא יכולתי לזוז, בקושי פתחתי את העניים שלי וראיתי את החברה שלי מתקרבת אלי עם עניינים משוגעות,כנרה התעוררה והלכה לחפש אותנו. היא נשכבה עלי והתחילה לנשק אותי וללקק את הזרע מהפנים שלי.

הוא התיישב בכורסה והסתכל על המשחק הלסבי שלנו, לא עבר הרבה זמן עד שהוא כבר היה מוכן לסיבוב שני. המשכנו את המשחקי סקס שלנו במשך כל הלילה. בבוקר הוא לקח אותנו לארוכת בוקר והסיעה הביתה. אני וחברה שלנו עד היום שומרים את המפגש האינטימי הזה בסוד.