היכרות עמוקה

-"אלוהים! זה מדהים!"

לא האמנתי שנערת הליווי הצעירה הזאת לוקוחת גברים ישר לדירה שלה. מעניין מה חושבים על זה ההורים שלה? אני אישית אוהב את זה. "תבוא היום אלי, אף אחד לא יפריעה לנו". ומה זה משנה שאני הרבה יותר מבוגר ממנה.

– "מצויין! עוד יותר עמוק, קטנה שלי!"

ידעתי שהשכנים יכולים לשמוע את הצרחות שלי ולהעיר אותם ממש לא היה בתוכניות שלי. אבל כל פעם שזין שלי היה נכנס לתוך הפה של הזונה הזאת לא יכולתי להחזיק את עצמי בידיים.

-"ככןן! עוד!"

זה היה מדהים, איפה היא למדה לעשות את זה? בקושי הספקתי להיכנס אליה הביתה. שרמוטה חרמנית. ובטוח שזיינו אותה לא מזמן. התנפלה עלי ברגע שנכנסתי לדירה. נשיקה קצרה והיא ישר ירדה על הברכיים. קבלת פנים מצויינת, אני חייב לציין. אם היא תמשיך ככה אני יצא בלי מיצים לגמרי. השפתיים שלה שוב פעם התחילו להתלבש על הזין. בהתחלה באיטיות, אבל היא התחילה מהר מאוד להגביר את הקצב. העיניים שלה לא ירדו ממני. המבט הנאיבי והחמוד שלה היה מהפנט. זה היה נראה כאילו היא מתפללת, אבל במקביל לזה זין שלי היה תוך הפה שלה.

-"עמוק יותר, שרמוטה!"

אבל היא קיבלה את זה כמחמאה. ראיתי אש בעיניים שלה. ידיים שלה תפסו את רגליי יותר חזק ועם כל תנועה שלה הזין שלי היה נכנס לתוך הגרון עמוק יותר. היא טובה! תפסתי את הראש שלה והתחלתי לזיין אותה בכל הכוח. לפי הצלילים שהתפשטו בחדר היה אפשר להבין ישרות מה קורה שם – זונה קיבלה זיון טוב בתוך הפה שלה. יותר ויותר רוק ירד מהפה שלה למטה על החולצה שלה שאפילו לא הורדתי. היו לה שדיים מגניבים, אבל גם ככה כבר הייתי על הקצה. השרמוטה הזאת ידע בדיוק מה לעשות. מעניין כמה גברים זיינו את הפה קטן הזה, כדי שהיא תגיע לרמה כזאת של מקצועיות.

ראיתי שהעיניים שלה איבדו את הניצוצות בגלל הנאה. מתי היא הספיקה להכניס את היד מתחת לחצאית שלה? לא רק שהזין שלי קדח את הגרון שלה, היא גם זיינה את עצמה עם האצבעות. אז הגוף שלה התחיל לרעוד וגניחות יצאו מהפה שלה דרך הזין שלי וחיוך עלה על הפנים שלה. רציתי לתת לה כמה דקות לחזור לעצמה, אבל לא הצלחתי וגמרתי לה לתוך הגרון. היא ניסתה לבלוע הכל, אבל זה קרה בהפתעה וחלק מה הזרע מצא את הדרך אל הפנים שלה. אחרי זה היא התחילה ללקק את שאריות הזרע מהזין.