איך לגוון את הסקס שלכם

כמעט כל הזוגות מוקדם או מאוחר מתחילים לחשוב על איך לגוון את החיים האינטימיים שלהם. זה הראי ברור לכולם שסקס עם אותו בן אדם בסופו של דבר הופך לשגרה. זה יכול לקרות אחרי שנה או 10 שנים,אבל זה יקרה. אז מה לעשות במקרים כאלה? הדרך הקלה ביותר זה בגידה, אבל על איזה זוגיות אנחנו מדברים אז?

תמיד יש דרך נוספת, זה לגוון את היחסי מין שלכם. ההמלצות שאנחנו ניתן כאן יכולים לשבור את השגרה של החיי מין שלכם ולהכניס חוויות חדשות. זה אולי דרך פחות קלה מבגידות ,אבל ככה תוכלו לשמור על הזוגיות שלכם.

שלב ראשון: שינוי מיקום

שינוי מיקום יכול להיות להתחיל אפילו מהחלפת מיטה , שינוי מיקום של רהיטים בחדר שינה. תמיד אפשר להפוך את החדר שינה שלכם למקום רומנטי וחדש בשבילכם. זה אולי נשמה שטותי ,אבל שינוים בחדש שינה יכולים לעשות פעלים ולשבור שגרה. במידה ואין לכם אפשרות לעשות את הדברים האלה אפשר במאת לשנות מקום של הסקס שלכם. יש הרבה מקומות בבית שאפשר לעשות סקס. מפרסת, במקלחת, מטבח,אפילו חדר מדרגות ,כל המקומות האלו יכניסו חוויות אחרות לחיי הסקס שלכם. אפשר להשכיר חדר בבית מלון,צימר או דירה דיסקרטית.

שלב שני: גוון של משחק מקדים
ואנחנו לא בדברים כאן על סקס אוראלי נשיקות ודברים דומים, אנחנו מדברים על דברים מיוחדים.

עיסוי ארוטי– נרות ריחניים, מוזיקה שקטה, חושך, שמן. רק על תשכחו שזה עיסוי אינטימי,אין צורך לעשות אותו בכוח. ההפך תנועות איטיות, נגיעות עדינות.
משחקי אוכל– ניסיתם פעם לאכול מהגוף הערום של הבת זוג שלכם? לא? חבל ,זה משחק ארוטי מאוד מחרמן.
סרטי פורנו – אתם לא חייבים לראות אותו , מספיק שיהיה דלוק ברקע. הכי חשוב למצוא אחד שניכם תמצאו מגרה

שלב שלישי: תנוחות חדשות ודברים חדשים

תנוחות -יש הרבה ספרים עם רשימה של תנוחות שונות לסקס, עם אתם לא בקטע של הספרים תמיד אפשר לחפש באינטרנט. זה אולי נשמה בנאלי ,אבל תנוחה שונה גורמת לגירוי איברים אחרים ונותנת ריגושים חדשים. אתם תמיד יכולים גם להמציא תנוחה משלכם. למה לא?
סרט חובבני – כן,אתם יכולים לצלם סרט סקס משלכם. גם התהליך של הצילום יכניס חוויות חדשות לסקס שלכם וגם תמיד תוכלו לראות אותו אחרי זה ביחד
להוסיף מישהו חדש למיטה – מדובר כאן או בחילופי זוגות או שלישיה או דברים דומים. רק אנו ממליצים את זה רק כאשר המצב במאת גרוע. כי אחרי זה יחסים שלכם ישתנו ולא תמיד לטובה.
משחקי תפקידים – כן, חלמתם בילדות לשכב עם איזה דמות מסרט? למה לא לבקש את הבת זוג שלכם להתלבש כמוה. יש גם משחקים יותר קלסים: שוטרת וגנב, אחות ומטופל, מורה ותלמיד רע. הדמיון שלכם הוא הגבול
צעצועי מין – אתם פוחדים מחנויות סקס? חושבים שלמקומות האלה רק לסוטים? חבל, סטטיסטיקה מראה שרוב המוחלת של אנשים שמשתמשים בשירותים של החנויות האלה זה זוגות. יש מלא צעצועים גם לגברים,נשים וזוגות. תשאלו את המוכרת במקום היא תמליץ לכם על דברים חדשים.